Wyciągi treningowe

Wyciągi treningowe

Wyciąg to absolutny niezbędnik w każdej siłowni. Cieszy się powodzeniem wśród kulturystów, a także wśród osób, które pragną popracować nad swoimi mięśniami. Mimo swojego niepozornego wyglądu doskonale pozwoli wyrzeźbić mięśnie pleców, klatki piersiowej, ramion, nóg oraz stóp, a wszystko to dzięki wykorzystaniu wolnych ciężarów.

Uniwersalne rozwiązanie

Wyciąg dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zarówno świetnie sprawdzi się w domowym zaciszu, jak i bardziej profesjonalnych warunkach. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje wyciągów m.in wyciągi montowane do ściany lub do sufitu. Dużą ich zaletą jest także to,że są łatwe i wygodne w obsłudze.

Na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie pod kątem stosowania, a także zagospodarowania przestrzeni!

Najwyższa jakość

W naszej ofercie wyciągi treningowe to gwarancja najwyższej jakości wykorzystanych podczas produkcji materiałów,a specjalnie wyselekcjonowani przez nas producenci gwarantują niezbędne normy i atesty bezpieczeństwa do swoich produktów.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do złożenia zamówienia w Imperium Fitness!   

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

WYCIĄG DO KLATKI RACK...

Cena 1 700,00 zł
Wyciąg do klatki IF-PC marki IMPULSE to dodatek znacznie poszerzający zakres ćwiczeń jakie można wykonywać z użyciem klatki treningowej.

WYCIĄG ATX-LTO-750-PL

Cena 2 036,88 zł
Wyciąg ATX-LTO-750-PL to świetne uzupełnienie klatek treningowych o dodatkowe możliwości treningu bez zajmowania większej ilości miejsca.

WYCIĄG DO ĆWICZEŃ...

Cena 3 999,00 zł
Wyciąg do ćwiczeń ATX-FTX-2000 ze stosem 46 kg to profesjonalny produkt od renomowanego niemieckiego producenta ATZ. Stworzony został z najlepszych...

WYCIĄG ZE STOSEM...

Cena 4 624,47 zł
Wyciąg ze stosem do montażu przy klatkach marki ATX to poszerzenie opcji treningowych bez potrzeby wygospodarowania dodatkowej przestrzeni, czy...

WYCIĄG GÓRNY I POZIOMY...

Cena 11 999,00 zł
Profesjonalne wyposażenie siłowni nie może odbyć się bez udziału wyciągu marki IMPULSE . Waga stosu wynosi 91 kg , możliwość dokupienia sztabek do...