BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL BE6000 HMS PREMIUM

9 950,00 zł
Brutto

Bieżnia marki HMS w klasie półkomercyjnej to niesamowicie solidny sprzęt do domowych siłowni i klubów fitness.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

HMS PREMIUM BE6000 to bieżnia elektryczna, która jest potężnym, stabilnym urządzeniem klasy Semi Commercial. Sprzęt idealnie nadaje się do użytku komercyjnego w małych klubach fitness, salonach SPA i gabinetach odnowy biologicznej, a także w warunkach domowych.

Duży pas biegowy zapewniający komfortową przestrzeń do ćwiczeń amortyzuje system C-CD: tłumiących sprężyn anti-shock oraz systemu dźwigni, które gwarantują lekkość i sprężystość biegu. Bieżnię HMS PREMIUM BE6000 charakteryzuje szeroki zakres regulacji kąta nachylenia pasa biegowego oraz prędkości, które otwierają dostęp do bardzo wszechstronnego treningu. BE6000 posiada duży 15,6” ekran dotykowy (pojemnościowy-działanie ekranu jak w smartfonach). Urządzenie ma możliwość ustawienia różnych programów treningowych, dzięki którym swobodnie dopasujemy trening do swoich oczekiwań. Aby urozmaicić swój trening możemy wybrać opcję biegu w terenie. Wybieramy na ekranie dogodny dla nas teren, następnie po starcie, na ekranie będzie widoczna symulacja naszego biegu w danym terenie. Sprawi to wrażenie jakbyśmy prowadzili nasz trening np. w lesie. Ekran posiada odbiornik Wi-Fi oraz system Android, dzięki czemu możemy go używać jak tableta. Gniazdko USB oraz możliwość podłączenia MP3 pozwala na korzystanie z naszej ulubionej muzyki czy filmów. Ekran posiada zainstalowane aplikacje które uprzyjemnią nam ćwiczenia, są to: Facebook, YouTube, Twitter, przeglądarka internetowa, a także aplikacje do obsługi plików audio i video. W trakcie połączenia z internetem aplikacje automatycznie się aktualizują. Możemy również, pobrać i zainstalować inne, dowolne aplikacje. Odtwarzanie plików audio i video, w połączeniu z głośnikami wysokiej jakości które są wyposażeniem bieżni, zapewni niesamowitą rozrywkę w trakcie treningu. Wszystkie opcje naszego wielofunkcyjnego ekranu sprawią, że nasz trening będzie przyjemny i wykonywany z radością.

Interaktywne funkcje urządzenia i atrakcyjne wzornictwo z pewnością zadowolą wszystkich miłośników rekreacji, treningu biegowego oraz nowinek technicznych.

Specyfikacja:

Klasa: S/B

Wymiary:

Długość: 209 cm

Szerokość: 93 cm

Wysokość: 162 cm

Wymiary złożonej bieżni:

Długość: 155,5 cm

Szerokość: 93 cm

Wysokość: 162 cm

Wymiary pasa bieżnego: 52x150 cm

Napęd: elektryczny

Silnik – moc znamionowa: 2,0 HP, moc szczytowa: 4,0 HP

Zakres prędkości: 1-22 km/h

Zakres kata nachylenia: 0-15

Automatyczna regulacja prędkości

Automatyczna regulacja nachylenia

Możliwość składania

System bezpiecznego rozkładania bieżni

Amortyzacja

Pomiar tętna – sensory dotykowe

Zasilanie: 230V

Uchwyt na urządzenie mobilne

Uchwyt na bidon

Wbudowane głośniki

System bezpieczeństwa

Komputer

Rozmiar ekranu: 15,6’’

Wyświetlacz: LCD HDTV Touch Panel

Programy treningowe: 12

Programy indywidualne: 3

Maksymalna waga użytkownika: 150kg

Funkcje komputera:

Czas

Prędkość

Dystans

Puls

Kalorie

Recovery

Body fat

Wejście USB

Wejście Audio

Bluetooth

MP3

Wi-Fi

Uwagi:

Gwarancja 24 miesiące w przypadku użycia domowego

Gwarancja 12 miesięcy w przypadku użycia półkomercyjnego

17-19-015
1 Przedmiot

Podobne produkty