WIOŚLARZ TRENINGOWY POWIETRZNY OXFORD 6 VIEWFIT

4 490,00 zł
Brutto

Wioślarz treningowy Oxford 6 to produkt marki Horizon Fitness, jednego z najlepszych producentów sprzętów fitness. To produkt , który gwarantuje zupełnie nowe możliwości treningowe w porównaniu do innych wioślarzy. Jego niewielka konstrukcja pozwala na jego złożenie, co jest świetną opcją dla treningu cardio w warunkach domowych. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

OPIS

ERGONOMIA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA KOMFORT ĆWICZEŃ

Oxford 6 Horizon Oxford otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe w porównaniu do innych wioślarzy. Niezwykłe dopracowanie każdego szczegółu i ergonomiczna konstrukcja z opcją składania czynią z niego doskonałe narzędzie do treningu cardio przeznaczonego do pracy w warunkach domowych.

INDUKCYJNY SYSTEM OPORU

Indukcyjny system oporu gwarantuje płynność pracy i bezawaryjne działanie. a duże siedzisko Ergo Comfort i podstawy pod stopy dbają o zachowanie wysokiego poziomu wygody podczas treningu.

DOSKONAŁE PRZYSTOSOWANIE DO PRACY W WARUNKACH DOMOWYCH

Składanie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w pomieszczeniu, a kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie trenażera z miejsca na miejsce na czas treningu i po jego zakończeniu.

POMIAR DANYCH I PROGRAMY TRENINGOWE

Wioślarz został wyposażony w zaawansowany komputer, który precyzyjnie mierzy m.in. czas, dystans, spalone kalorie, czy ilość pociągnięć. 12 różnorodnych programów treningowych oferuje większe możliwości treningowe i umożliwia podnieść efektywność ćwiczeń.

TECHNOLOGIE:

viewfit-small-01-horizon-vision-fitness-sklep-internetowy.png
ViewFit gromadzi informacje z różnych aplikacji za pośrednictwem sprzętu Horizon Fitness.

GWARANCJA:

Domowa: 
2 lata
Półkomercyjna: 
brak
Komercyjna: 
brak

DANE:

Sposób użytkowania:
intensywny trening domowy
Wymiary:
211x62x110 cm
Wymiary po złożeniu:
110x62x211 cm
Waga:
41 kg
Maksymalna waga użytkownika:
159 kg
System oporu:
indukcyjny
Siodełko:
Ergo Comfort
Wyświetlacz:
5,4" LCD
Komputer:
czas, dystans, czas/500m, puls, Watt, aktualne pociągnięcia, pociągnięcia na minutę, SPM, 12 programów treningowych (w tym programy HRC)
Pomiar pulsu:
telemetrycznie
Inne:
kółka transportowe, uchyt ułatwiający transportowanie, stopki poziomujące, podstawy pod stopy z regulowanymi paskami, aluminiowa prowadnica siodełka, regulacja ekranu komputera, ViewFit
1 Przedmiot

Podobne produkty