WIOŚLARZ POWIETRZNY ZP6591 HMS

1 399,00 zł
Brutto

Wioślarz powietrzny ZP6591 od producenta HMS to innowacja na rynku, ze względu na powietrzny system oporu. Wykonany został z najlepszej jakości materiałów, tak aby był trwały i wytrzymały podczas intensywnych treningów. 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

OPIS PRODUKTU

ZP6591 HMS to wioślarz, z nowoczesnym powietrznym systemem oporu. To połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Wioślarz to trenażer, służący do treningu całego ciała. Produkt, zamiast klasycznego koła zamachowego, posiada powietrzny system oporu. Jego działanie jest bardzo podobne, do działania rowerka powietrznego. Im szybsze i mocniejsze ruchy wykonamy, tym mocniejszy opór odczujemy. To świetne rozwiązanie, ponieważ w ten sposób naturalnie dopasowujemy obciążenie do swoich możliwości i potrzeb. Jest to również bardzo bezpieczne rozwiązanie dlatego, że przy oporze powietrznym nie nadwyrężamy stawów. Dzięki temu, możemy naszego wioślarza wykorzystać także do bezpiecznej, bezinwazyjnej rozgrzewki. Produkt posiada komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD. Na wyświetlaczu, znajdziemy wszelkie informacje, przydatne w trakcie treningu. Dystans, czas czy liczba powtórzeń, to tylko niektóre z wielu informacji wyświetlanych na monitorze. Działanie ZP6591 jest bardzo ciche i płynne, a możliwość składania i kółka transportowe, ułatwią przemieszczanie i przechowywanie. Produkt marki HMS, pozwala na przeprowadzenie kompleksowych, ćwiczeń wytrzymałościowych. Trening przy jego wykorzystaniu, poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu.

SPECYFIKACJA:

Wymiary: Złożony: 106 x 51 x 142cm Po rozłożeniu: 209 x 51 x 91 cm Maksymalna odległość siedziska od podstawek pod stopy: 92 cm Opór: powietrzny Wyświetlacz LCD Wygodna podpórka na stopy z możliwością zapięcia pasami Wygodne siedzisko poruszające się płynnie po płozie Możliwość składania Rolki transportowe Waga produktu: 28,4 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Funkcje: Liczba pociągnięć RPM Scan Czas Prędkość Dystans Puls Kalorie

UWAGI:

;

; Nie przeznaczony do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące ;

Podobne produkty